سطل و طی زمین شوی 4 موتوره ایگوری IGORY

تی سطلی چرخشی ایگوری سبد استیل

تی سطلی چرخشی ایگوری سبد استیل

tey

 خرید طی سطلی جدید: فقط 124000تومان

کیفیت  : درجه یک

uc_5

جنس تی سطلی ایگوری از فایبرگلاس می باشد و سبد استیل ضد زنگ نیز دارد و پدال فلزی مقاوم و دسته تلسکپی از امکانات فوق العاده این کف شوی عالی می باشد.

spin mop igory 1

برند ایگوری بدون شک یکی از بهترین و متنوع ترین تولید کنندگان تی سطلی و زمین شو در آسیا می باشد و اکنون این برند عالی محصولاتش را در ایران عرضه میکند و فروشگاه اقیانوس یکی از نمایندگان فروش ایگوری در ایران می باشد.

spin mop igory (16)

دارای یک سری مخصوص زمین و یک سری مخصوص شیشه جهت جلوگیری از ایجاد خراش

- طراحی نو و مبتکرانه با یک سیستم چرخشی خشک کن توکار که به کار تمیز کردن تی سطلی قدرت می‌بخشد و کاملاً تمامی آب اضافهٔ تی سطلی را می‌گیرد. دیگر دست‌هایتان هنگام چلاندن تی سطلی یا شستن آن کثیف نمی‌شوند.

spin mop igory (11)

- ویژگی‌های تی سطلی و زمین شوی سطل دار
– تی سطلی چه خیس و چه خشک، تمیز می‌کند، گردگیری می‌کند و هیچ اثری باقی نمی‌گذارد.
– الیاف میکروفیبر قسمت سر تی سطلی قابلیت جذب بالایی داشته و در مقابل چرک، کثیفی، لکه و مو بسیار مقاوم هستند. برای تمیز کردن هر نوع کف و سطح سفتی مناسب است. هنگامی که این الیاف خشک هستند، جنس میکرو فیبر آن‌ها بسیار لطیف و نرم است و برای گردگیری مبلمان و سطوح بسیار ایده آل و بی‌نقص است.
– طراحی مهندسی ویژه

spin mop igory (9)

ویژگی بسیار جالب دیگر طی ایگوری ، چرخش 360 درجه سر طی میباشد . با این امکان شما میتوانید تمام زوایا ، زیر وسایل، کناره های دیوار را به خوبی و با سرعت بالا پاکسازی نمایید . زمانی که شما طی را بر روی زمین میکشید ، علاوه بر جلو و عقب شدن طی توسط شما ، یک چرخش 360 درجه یا همان دایره ای نیز خود طی انجام میدهد که در اصل پاک کردن را در زوایای مختلف انجام میدهد . یعنی طی در حال جلو رفتن و عقب آمدن به دور خود نیز میچرخد و اینکار به پاک کردن سطوح کمک بسیار زیادی مینماید

از این طی حتی میتوانید برای شست و شوی ماشین خود نیز استفاده نمایید ، الیاف نانو تکنولوژی این طی هیچ آسیبی به رنگ خودروی شما وارد نمیکند و آن را بسیار تمیز مینماید

spin mop igory (7)

 خرید طی سطلی جدید: فقط 124000تومان

کیفیت  : درجه یک

uc_5